Přehled možností zaplacení

Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Určité vyberete si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

V hotovosti přímo na prodejně.

Zboží zaplatíte hotově na pokladně přímo v kanceláři. Pro Vaši bezpečnost a ochranu můžete být požádání o předložení průkazu totožnosti.

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.

Platba kartou online

Pokud vlastníte platební kartu, která umožňuje platby na internetu (máte-li pochybnosti, informujte se u své banky), můžete ji využít k úhradě zboží online, při dokončení zakázky budete přesměrováni na platební bránu, my preferujeme GoPay. GoPay je český, moderní, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. GoPay zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně GoPay zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny údaje máte na kartě. Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný.

Více informací najdete zde.

PayPal

Systém PayPal je elektronický platební prostředek. Účet v systému si lze představit jako běžný bankovní účet, který se dá ovšem přímo napojit na miliony internetových obchodů po celém světě a přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě. Dá se říci, že na internetu mají všichni stejnou banku – PayPal.

Platba předem - proforma

Raiffeisenbank (e-Banka) 4930276001/5500

Při využití služeb jiných bank může dokončení objednávky trvat 1-3 pracovní dny.

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme údaje pro provedení platby

(číslo účtu, variabilní symbol a částku).

O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.