Výrobní podnik s nadpoloviční většinou pracovníků se zdravotním postižením

O nás

Od roku 2006 Mont group splňuje podmínky pro poskytování náhradního plnění na 
výrobky a služby, které dodává.

Naše aromatické visačky jsou především kvalitní osvěžovače vzduchu. Vyrábíme je z papírové, kašírované lepenky o tloušťce 1,6 mm s matným povrchem. Potiskujeme je UV ofsetovým tiskem CMYK přímo na lepenku.

  • vysoce kvalitní produkt
  • kvalitní české vonné esence
  • 30-denní záruka vrácení peněz

Ve firmě Mont Group mají handicapovaní pracovníci pro svou práci individuální podmínky a přístup

Ve firmě Mont Group mají handicapovaní pracovníci pro svou práci individuální podmínky a přístup

VYRÁBÍME A POTISKUJEME reklamní aromatické visačky.

Reklamní osvežovač vzduchu je oblíbený dárkovy předmet a hlavně vynikající nosič reklamy. V autě, doma nebo v kanceláři bude tato reklamní voňka šířit vaše osvěžující poselství minimálně po dobu 3 týdnů.

REKLAMNÍ A DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY
Kvalitní reklamní předmět o vás řekne mnoho a připomínat vás bude po dlouhou dobu. Nezapomeňte, získává ten, kdo dává.

Pivní tácky
Pivní tácky tiskneme stejně jako visačky na matnou ručně hlazenou, savou lepenku o tloušťce 1,6 mm bez úprav (finská lepenka – klasický pivní tácek jak jej známe).

Pracovat společně je úspěch. A čas věnovaný pomoci ostatním, aby toho pro sebe udělali víc, je daleko lepší než pouhé dávání.

Reference

U společnosti Mont group jsme si nechávali zhotovit aromatické visačky pro naše partnery. Celá zakázka probíhala hladce bez problému, visačky se povedly a moc se nám líbí. Až budeme příště uvažovat o výrobě dalších visaček, tak určitě oslovíme firmu Mont Group.“
Web: www.pepa.czwww.jozko.sk

Ondřej Tejkl

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit